Oprogramowanie Carveco

Wiodące artystyczne projektowanie i wytwarzanie 3D. WykorzystywanE przez artystów i przedsiębiorstwa produkcyjne na całym świecie.

Oprogramowanie Carveco zostało stworzone w oparciu o wieloletnią technologię ArtCAM, oryginalnie opracowaną przez brytyjską firmę Delcam. Carveco jest rozwijane jako w 100% niezależne rozwiązanie.

Zastosowanie i uniwersalność
Obróbka różnych materiałów

Jak wygląda praca w Carveco?

1. Stworzenie projektu

Stwórz swój wymarzony projekt „od zera”, wykorzystaj posiadane grafiki lub bitmapy, albo użyj wektorów i reliefów dostępnych razem z Carveco. Dzięki narzędziom CAD do projektowania 2D i 3D będziesz w stanie stworzyć skomplikowane artystyczne formy w sposób łatwy, szybki i wygodny.

2. Wybór strategii obróbczych

W tym samym oknie, w którym stworzyłeś projekt, jesteś w stanie zaprogramować efektywny proces obróbki CAM. Carveco zapewnia narzędzia do kontroli procesu, aby Twoje projekty zostały wyprodukowane zgodnie z Twoimi potrzebami i wymaganiami – do zaprojektowania ścieżek narzędzi wystarczy kilka kliknięć.

3. Eksport ścieżek narzędzi

Gotowy projekt możesz łatwo wyeksportować na wiele typów urządzeń za pomocą sprawdzonych postprocesorów, które są dołączone do oprogramowania.

4. Obróbka na maszynie

Przygotuj swoją obrabiarkę, załaduj wygenerowane ścieżki narzędzia i patrz, jak Twój projekt nabiera realnych kształtów!

Kto korzysta z Carveco?
Hobbyści i osoby prywatne

Wiele osób niezajmujących się profesjonalnie projektowaniem czy obróbką CNC decyduje się na korzystanie z naszego oprogramowania. Łatwość obsługi, intuicyjny interfejs oraz szybkość działania powodują, że samodzielna nauka Carveco odbywa się szybko i sprawnie. Użytkownik jest w stanie sam łatwo zaprojektować i zaprogramować swoje projekty w zaciszu domowym.

Freelancerzy i studia projektanckie

Carveco oferuje zaawansowane narzędzia do projektowania i modelowania 3D. Z łatwością można w nim zaprojektować pojedyncze modele, jak i całe serie. Jeżeli szukasz kreatywnego, szybkiego i łatwego w użyciu rozwiązania CAD do tworzenia elementów dekoracyjnych, to dobrze trafiłeś.

Zakłady produkcyjne

Ponieważ Carveco to kompletne rozwiązanie CAD/CAM, może przyspieszyć i zautomatyzować pracę również w zakładach produkcyjnych. Funkcje automatyzacji, nestingu, obsługa drukarek 3D, duża lista postprocesorów sprawią, że konstruktorzy, programiści oraz technolodzy będą w stanie przygotować efektywne kody NC na posiadany park maszynowy.

Jednostki edukacyjne

Oferujemy specjalne wersje edukacyjne dla szkół oraz uczelni wyższych. Szerokie możliwości oprogramowania Carveco pozwalają nauczyć uczniów i studentów uniwersalnych umiejętności projektowo-wytwórczych. Skontaktuj się z nami w celu omówienia możliwości wsparcia edukacji Twoich podopiecznych.

Zalety oprogramowania Carveco

Umożliwia projektowanie

Łatwe tworzenie wektorów 2D i reliefów 3D

  • Zamiana bitmap na wektory
  • Tworzenie reliefów na podstawie bitmap i wektorów
  • Edytor kształtów
  • Rzeźbienie 3D

Umożliwia wytwarzanie

Łatwe przekształcenie projektu na ścieżki narzędzia, aby wytworzyć realny element

  • Programowanie CAM 2D i 3D
  • Eksport ścieżek narzędzi (postprocessing)
  • Eksport siatek trójkątów

Jest proste w obsłudze

Łatwe tworzenie wektorów 2D i reliefów 3D. Jeden prosty interfejs użytkownika, który pozwala zaprojektować i zaprogramować projekt w jednym pakiecie

  • Graficzny interfejs z podpowiedziami w języku polskim
  • Jedno okno CAD/CAM

Zobacz dostępne wersje