O nas

EVOCRAFT – dedykowany i wyspecjalizowany dystrybutor oprogramowania Carveco

 Jesteśmy zespołem profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w sektorze oprogramowania do projektowania CAD i wytwarzania CAM. 

Oferujemy Państwu nasze usługi związane z kompleksową analizą potrzeb, doborem odpowiedniego rozwiązania oraz obsługą techniczną posprzedażową.

Świadczymy usługi w wielu branżach, w których potrzebne jest oprogramowanie do projektowania i wytwarzania.

Jesteśmy pasjonatami projektowania i wytwarzania, tak samo jak TY!

Nasze wartości

Zaangażowanie

Jesteśmy prawdziwie zaangażowani we wszystko, co robimy. Zarówno w rozwiązywanie problemów Klienta, jak i w projekty wewnętrzne czy wzajemne wsparcie w pracy. Zaangażowanie jest ważnym elementem naszego profesjonalizmu i podstawą proaktywnego działania.

Zaufanie

Można nam zaufać w każdym działaniu. Dotrzymujemy zobowiązań i terminów, które wcześniej określamy z intencją ich dotrzymania. Jesteśmy zawsze szczerzy względem Klienta, jak i względem siebie.

Otwartość

Jesteśmy otwarci w komunikacji na zewnątrz i wewnątrz firmy. Nie zamykamy się w swoich opiniach i przekonaniach, potrafimy słuchać i zawsze staramy się zrozumieć drugą stronę. Jesteśmy otwarci na sugestie, ale też potrafimy w sposób asertywny wyrazić swoje zdanie na każdy temat.

Innowacyjność

Działamy w branży technologii i oprogramowania, więc innowacyjność jest naszą codziennością. Szukamy przewag na wszystkich polach: w oprogramowaniu i jego zastosowaniu, technologii, produktach, procesach i sposobach działania. Zmianę postrzegamy jako motor rozwoju firmy.

Misja EVOCRAFT

Pomagamy pasjonatom projektowania i wytwarzania na drodze do ich sukcesu, dostarczając im niezawodne oprogramowanie, a także oferując pomoc w jego wdrożeniu oraz utrzymaniu. Do realizowanych projektów podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, dzieląc się wiedzą oraz udzielając wsparcia technicznego.

Skontaktuj się z nami!