Historie klientów, którzy osiągnęli sukces dzięki Carveco

Dowiedz się, w jaki sposób oferta artystycznego oprogramowania CNC firmy Carveco, pomogła firmom na całym świecie rozszerzyć zakres produktów i usług, które mogą oferować swoim klientom.

Magiczne domki zaprojektowane w Carveco/ArtCAM

To, co początkowo było pomysłem Tysona Leavitta stworzenia najlepszego domku do zabawy dla własnych dzieci, przerodziło się w prężny i kreatywny biznes.

Spersonalizowane deski do krojenia z misternymi drewnianymi intarsjami

Od ponad dwudziestu lat pasją Chada jest obróbka drewna. Podczas lockdownu jego mama poprosiła go o zbudowanie skrzyni na zabawki z imieniem jego siostrzeńca. Chad wiedział jednak, że aby uzyskać pożądany poziom szczegółowości, potrzebuje maszyny CNC lub laserowej i dlatego wyruszył w swoją pierwszą podróż do świata CNC.

Zarabianie pieniędzy na swoim hobby

Casey Marwine jest pilotem, a po godzinach entuzjastą obróbki drewna. Zainteresował się nią 3–4 lata temu, kiedy zdał sobie sprawę, jak drogi jest zakup dobrej jakości stolika do kawy, i postanowił zrobić własny. Od tego czasu Casey stworzył już wiele unikalnych projektów, a rok temu zakupił swoją pierwszą maszynę CNC, aby rozszerzyć swoje możliwości projektowe i produkcyjne.

Produkcja walizek lotniczych

Case Design to brytyjski producent niestandardowych futerałów i wkładów piankowych używanych do ochrony sprzętu i akcesoriów o wysokiej wartości, takich jak kamery i obiektywy dla przemysłu telewizyjnego i filmowego. Produkty firmy były również używane do ochrony komponentów medycznych i elektrycznych, sprzętu obronnego, a nawet bumerangu. Po prostu wszystkiego, co można sobie wyobrazić!

Zobacz również